Kontakt
Infolinia: Pn. - Pt. w godzinach: 10.00 - 18.00
Wiadomość ze strony kontakt
Imię
Nazwisko
RODO

Masz pytania?

Kontakt

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną

RODO

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb przygotowania oferty i realizacji zamówionych usług. Kontakt z nami poprzez email lub telefon jest dobrowolny i to Państwo decydujecie jakie dane zostaną nam przekazane.

  Pytania i Odpowiedzi

  Zamieszczamy najczęściej zadawane pytania. Jeżeli Twojego pytania nie ma na liście, zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy. Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi.

  Administracja stron to zarządzenie, opieka i obsługa mająca na celu zagwarantować bezpieczeństwo, widoczność, aktualność Twojej witryny. Polega na przeprowadzaniu backupów, aktualizacji wtyczek, systemów, treści i ciągłym monitorowaniu dostępności.

  Strony WordPress przez swoją otwartą infrastrukturę są narażone na ataki, których efektem utrata kontroli poprzez brak dostępności do zaplecza strony, zawirusowanie, niebezpieczne przekierowania, utrata baz danych. Wykonywanie backupów i aktualnej wersji wtyczek i samego WordPress’a jest obowiązkiem w polityce RODO.

  Wycenę administracji stron określiliśmy pakietach w zależności od rodzaju strony. Ceny kształtują się od 199zł na miesiąc, natomiast sklepy WordPress administrujemy już od 399zł miesięcznie. Po szczegóły odsyłamy do naszego cennika.

  Tak, nasza firma jest płatnikiem podatku VAT i na życzenie klienta wystawiamy faktury.

  Może się to wydawać oczywiste, ale dbanie o częste aktualizacje systemu CMS, na którym oparta jest strona internetowa, ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa witryny. Dodatkowo bardzo ważną kwestią jest regularne tworzenie kopii zapasowych witryny (jest to szczególnie istotne w przypadku sklepów internetowych, dużych portali czy katalogów produktów). Warto również zadbać o unikatowe hasła.

  Cena ustalana jest na podstawie zakresu pracy oraz przesłanych materiałów. Usługę wyceniamy na podstawie liczby godzin potrzebnych do jej prawidłowego przeprowadzenia. Standardowa roboczogodzina to 150,00 zł netto, w przypadku potrzeby wykonania większej ilości pracy udzielamy znacznych rabatów.

  Bezpieczeństwo
  Wsparcie przy rozbudowie
  Ciekawe pomysły na rozwój swojego biznesu

  Opieka nad stroną www wymaga pełnego dostępu do jej zawartości. Dlatego, jeśli chcesz nam powierzyć to zadanie, musisz udostępnić nam panel administratora. Potrzebny będzie więc login i hasło. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych. W naszych szeregach znajdują się wyłącznie profesjonaliści, którzy kochają swoją pracę. Wszelkie dane, do których siłą rzeczy będziemy mieć dostęp jako opiekunowie witryny, są w pełni bezpieczne: nie zostaną nikomu udostępnione ani w żaden sposób wykorzystane. Potrzebujemy ich wyłącznie do sprawowania opieki nad witryną w pełnym zakresie.

  Szybka realizacja zamówienia

  proste zasady

  Stała współpraca

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zaopiekujemy się Twoją stroną się jak własną, Sprawy techniczne pozostaw pod naszą opieką. Zyskaj z nami spokój w realizacji swojego biznesu w internecie.

  Administracja stron

  Odpowiedzi

  na pytania

  Zapraszamy do rozmowy
  Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.